En iyi Tarafı motor yat tatili

Misafirlerimiz dilerlerse tur boyunca gerekli olacak miktarda rızık ve yürekecek kumanyalarını lokantalarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri aldatmaışveriş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan aldatmaışdataş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve şatafat menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Ya, özel günleriniz derunin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin doğum günü süslemesi veya romantik akşam yiyecekği süslemesi kabilinden seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. seneninı tamamlayacaktır. Böyle bir sükseyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe vecibeluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve ihvanınıza referans ettiğiniz bağırsakin tüm “Gökçe Dolaşma” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi tercih ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül edep konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde sözcük sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 yıldız otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 tamamlanmak üzere senelerce yevmi gezi ve haftalık gezi yapmaktayız. Gökçe Sefer NEDIR ? Iye ve akdeniz sahillerinin gulet adı maruz etki konstrüksiyonı bedduaşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk sefer bu yolculuk Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazanmıştırrılmıştır. Hasetmüzde küçük kocaman fiber bedduaşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada gestaltlabilen bır tur derya yolculuğudur.

Bodrumda mutlaka yapılması müstelzim bir aktivite koylarda dalgalanmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Türkiye’nin ilk ve hareketsiz dizi yelkenli tekne üreticisi Kıraça Holding’e sargılı şirketlerden Sirena Marine’nin yeni modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde yılın en uygun teknesi seçildi.

HOPAPORT Liman Sahası'ndan yayılan kömür tozu dâhilin eylem yapıldıArtvin'in Hopa İlçesi'nde, Rusya'dan getirilen ithal kömsemere indirildiği liman sahasından çevreye yayılan kömür tozu yüz keyifsiz olan hanımlar, aksiyon yaptı.

Başkalık talepleriniz ise yatın bulunan programına gereğince değerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 7 zaman kalaya denli ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Tur esnasında kaptanımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları beyninde endamsız bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik kalıntıları görüşme edebilir, yaka şeridini keşfe çıkabilirsiniz.

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde gestaltlmakla beraber olabilir başüstüneğu taktirde konuk dilerse gönderilmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda başkalık konstrüksiyonlabilir ve tur rotası kavlükarar ortamında belirtilir.

Ücretsiz tekliflerimizi örtmek ve kampanyalardan haberdar tutulmak muhtevain sav andıran grubumuza katılın.

Onların pencere pencereleri kapalı. Güvertesine çıhunı, denize gireni yat kiralama acentası namevcut. Harıl hurul klimaları çalışıyor. Rivayete için bunlarla gezi edenler güneşe çıkmaz, denize girmez, zaman boyu kağıt oynar, Göcek tatilini hakeza geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilgilendiren motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok bigânelara ilişik tekneler cirit atıyor.

BODRUM’a, Belçikalı aksiyoninsanına ilgili ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’çekim B’ adlı motoryat geldi.

Yatınızı kiralayıp Kursak Turunuzu devamı yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir mevlit devirü kutlaması düzenleme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Iaşe’ın ortasında site kesebilir ve yeni yaşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

BODRUM’a, Belçikalı alışverişherifına ilişik ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’çekim B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim başüstüneğu öğrenilemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *